Orya Hotel bir butik otel olarak nisan 2014 itibariyiyle hizmet vermeye başladığı İstanbul’un güzide semtleri olan Şişli, Nişantaşı, Fulya, Mecidiyeköy, Beşiktaş’ın birleştiği noktada bulunmaktadır. Otelden Nişantaşı, Teşvikiye, Beşiktaş ve Mecidiyeköy’e yürüyerek 15 ila 20 dakika arasında, araç ile 5 dakika içinde ulaşmak mümkündür, ayrıca İstanbul Cerrahi Hastanesine komşu olan otel Bahçeci Klinik ,Acıbadem Fulya Hastanesine ve Amerikan Hastanesinede 100 metre mesafede bulunmaktadır.

Orya Hotel yeni, ferah 58 odası, 120 kişi kapasiteli cafe restaurantı ile açık teras balkonu, 24 saat hizmet veren 45 araçlık kapalı otoparkı ve vale hizmeti, tüm odalarında hizmet standartı olarak klima, minibar, dahili ve harici telefon bağlantısı, safe box, fön makinesi, organik üretim tekstil ürünleri, sürekli sıcak su ve bornoz bulunmakta olup.

Odaların geniş ve kullanışlı olması tek büyük yatak (frenchbed) veya birden fazla misafirin konaklamasına imkan verecek şekilde double ve triple şekilde organize edilmesine imkan vermektedir ayrıca 55 m2 genişliğindeki 2 odamız family room olarak kullanılabilecek şekilde organize edimiş suit odalardır ve misafirlerimizin talebi doğrultusunda yatak sayıları değiştirilebilmektedir, bir odamız ise engelli misafirlerimizin ihtiyaçları düşünülerek organize edimiştir.

Hotel hizmet standartı çerçevesinde konaklamakta olan misafirlerimiz için her sabah 07:00 – 10:30 saatleri arasında açık büfe kahvaltı sunulmakta olup, değerli misafirlerimiz restaurantımızda öğle ve akşam yemeklerini ala carte olarak veya room service hizmetlerinden sipariş verebilirler.